Wentylatory DX

WENTYLATORY DX

Urządzenia doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie systemów grzewczych w różnego rodzaju obiektach inwentarskich. Zapewniają efektywne ogrzewanie kurników oraz pozostałych obiektów rolniczych i ogrodniczych, są również odpowiedzialne za optymalizację dystrybucji ciepła, utrzymanie temperatury i wilgotności na odpowiednim poziomie.

Jest to niezwykle istotne dla zapewnienia zwierzętom i roślinom komfortowych warunków życia i rozwoju, więc jeśli zastanawiają się Państwo, jakie ogrzewanie do kurnika wybrać, warto rozważyć możliwość zakupu prezentowanych urządzeń. Przyczyniają się one do zwiększenia efektywności zużycia gazu lub oleju opałowego, a tym samym obniżają koszty produkcji. Najlepsze rezultaty zapewnia stosowanie wentylatorów cyrkulacyjnych DX w obiektach, w których urządzeniami grzewczymi są nagrzewnice DXA lub DXB.

Atuty wentylatorów cyrkulacyjnych DX

Do mocnych stron wentylatorów DX zaliczamy  wydatek powietrza na imponującym poziomie 5000m3/h, jak i niewielkie zużycie energii oraz fakt, że konstrukcja wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej. Prosty montaż i niewielkie wymiary (wlot powietrza ⌀460) to również atuty naszych wentylatorów.